Állás programozó Tata

2 üres állás található
Sorrend:

Elektromos karbantartó

VG Komarom Kft.
Komárom

Európa legnagyobb független, összehajtható kartondobozokat gyártó vállalataként 8 országban 13 gyáregységgel vagyunk jelen, kiemelkedő tapasztalattal rendelkezünk az ofszet nyomtatott kartondobozok és a hullámkarton csomagolóanyagok gyártása területén. Ha szeretnél tagja lenni egy fiatalos, befogadó, európai vállalati kultúrával rendelkező cégnek, akkor jelentkezz. Csapatunk tagjaként...

Fizetés megtekintése & Részletek
4 nappal ezelőtt

3D-mérőgép-kezelő szerszámgyártás területére

LEIER MONOLIT KFT.
Ács

, - A gyártásban készült szerszámok, valamint kopások ellenőrzéséhez szükséges mérések Hexagon 3D telepített koordináta mérőgéppel - Mérési eredmények dokumentálása, kiértékelése, archiválása , - Középfokú szakirányú (gyártástechnológia) végzettség - 3D mérőgép programozói ismeretek (előny) - Alapvető geometriai ismeretek - Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat - Számítástechnikai...

3 nappal ezelőtt
A (z) Jobsora algoritmus kiválasztja az üres álláshelyeket, a megadott paraméterek alapján: pozíció, hely, fizetési szint, az üres állás típusa stb.
Minél több paramétert ad meg, annál pontosabban az algoritmus kiválasztja az Ön számára üres helyeket.
Javasoljuk, hogy adja meg a minimális keresési finomításokat:
• Munkakör vagy cégnév