Állás programozó Hatvan

3 üres állás található
Sorrend:

Programozó

HSA Kft.
Jászárokszállás

Dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk számára keresünk Programozó pozícióba kollégát! Feladatok / TasksVállalat folyamataihoz köthető szoftverek fejlesztéseRábízott rendszerek támogatása, üzemeltetéseKollégák oktatása, technikai támogatásaStatisztikák készítése, adatszolgáltatás a társterületek számára

Fizetés megtekintése & Részletek
1 nappal ezelőtt

Programozó

Dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk számára keresünk Programozó pozícióba kollégát! - Vállalat folyamataihoz köthető szoftverek fejlesztése - Rábízott rendszerek támogatása, üzemeltetése - Kollégák oktatása, technikai támogatása - Statisztikák készítése, adatszolgáltatás a társterületek számára - Szakirányú felsőfokú végzettség (Programtervező informatikus, Mérnökinformatikus,...

3 nappal ezelőtt

CNC esztergályos

JÁSZ-PLASZTIK kft
Nagyréde

, - DMG Mori eszterga CLX/CTX központok kezelése; - Gépek programozása/beállítása/kezelése; - CNC megmunkáló-programok, műszaki rajzok értelmezése, szerszámok cseréje - Alkatrészek mérése kézi mérőeszközökkel, ellenőrző sablonnal; - Megmunkálási lépések dokumentálása számítógépes-rendszerben , - CNC gépkezelő/programozó/gépésztechnikusi végzettség; - Szakmai tapasztalat /előny de nem...

6 nappal ezelőtt
A (z) Jobsora algoritmus kiválasztja az üres álláshelyeket, a megadott paraméterek alapján: pozíció, hely, fizetési szint, az üres állás típusa stb.
Minél több paramétert ad meg, annál pontosabban az algoritmus kiválasztja az Ön számára üres helyeket.
Javasoljuk, hogy adja meg a minimális keresési finomításokat:
• Munkakör vagy cégnév