Állás diákmunka minden Székesfehérvár

2 üres állás található
Sorrend:
Nincs tapasztalat

Pénzügyi gyakornok - Diákmunka (WHC02303)

Székesfehérvár

Partnerünk, mint az amerikai CRANE Co. vállalatcsoport integrált része több mint 20 éve gyárt Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, csapokat melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak. Székesfehérvári telephelyükön a következő pozíció betöltésére keresnek új munkatársat: pénzügyi gyakornok! Feladatok: -...

Fizetés megtekintése & Részletek
39 perccel ezelőtt

Blokkfotózó alkalmi diákmunka

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk, a NielsenIQ világszerte több mint 100 országban, Európában 47 piacon tanulmányozza a fogyasztói társadalmat annak érdekében, hogy minél teljesebb képet tudjanak adni a vásárlói trendekről ügyfeleiknek. Hisznek abban, hogy a siker kulcsa az innováció, ezért arra törekszenek, hogy minél jobb megoldásokat alakítsanak ki annak érdekében, hogy partnereik megfeleljenek a fogyasztói...

1 nappal ezelőtt
A (z) Jobsora algoritmus kiválasztja az üres álláshelyeket, a megadott paraméterek alapján: pozíció, hely, fizetési szint, az üres állás típusa stb.
Minél több paramétert ad meg, annál pontosabban az algoritmus kiválasztja az Ön számára üres helyeket.
Javasoljuk, hogy adja meg a minimális keresési finomításokat:
• Munkakör vagy cégnév