• Munka
  • robot programozó

Állás robot programozó

Sorrend: relevancia - dátum
7 üres állás található

A Robot-Service Kft. 2011-ben kezdte meg tevékenységét az ipari automatizálás világában. Fő tevékenységeink az egyedi célgépek és robotcellák építése. Ezen két főcsoport mentén nagyon sokféle technológiát elsajátítottunk, és megszerzett tapasztalatunkat minden projektünknél

Robot-Service Kft.
Budapest
1 órával ezelőtt

, ciklusidő csökkentéseVillamos és mechanikus hibakeresésABB programozási feladatok elvégzése, meglévő programok fejlesztéseÚj termékek integrálása robotos vonatkozásbanGépbeállítók/kezelők robotos oktatása, Szakirányú minimum technikusi/műszerész végzettségMagabiztos robot

WKW Hungaria Kft.
Győr
17 órával ezelőtt

(Keyence) és Robot (Fanuc) szoftverek ismerete, illetve az automatizálással összefüggő hibák feltárása, utólagos elhárításaProjektek előkészítése a CE -nyilatkozathozEgyüttműködés a tervező, programozó és kivitelező csapattalKapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel és a

Flextronics
Zalaegerszeg
16 órával ezelőtt

(300-as, 1500-as család) programozói ismeretSiemens TIA Portal program felhasználói szintű ismereteSiemens szervó hajtások ismerete (Simodrive 611U, Sinamics S120) Előnyök Olasz nyelvtudás,SAP PM modul ismereteABB és/vagy KUKA robot üzemeltetésével szerzett tapasztalatMunkádban

Electrolux Lehel Kft.
Nyíregyháza
50 perccel ezelőtt

Élvezi a munkáját, és szeretne több munkatapasztalatot szerezni modern berendezéseken olyan fejlett városokban, mint Amszterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen? Hegesztőrobot-kezelőként felelős lesz a robot beállításáért, vezérléséért és működtetéséért

Eastmen
Debrecen
51 perccel ezelőtt

tapasztalat PLC programozói ismeretek Robot, CNC programozói ismeretek Karbantartás szakirányú végzettség Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete Munkavégzés IATF16949 környezetben SAP rendszer ismerete Amit kínálunk: Versenyképes bér Átlagon felüli munkába járási

Veszprém

tesztelői tapasztalat,C++ és/vagy C# programozói tudás,Aktív, kommunikációképes angol nyelvismeret,Megoldásorientált szemlélet, kreativitás és analitikus gondolkodás. Mi az amit még érdemes tudnod? Vasútirányítási rendszerek, szabványok ismerete,Git verziókezelővel szerzett

Siemens Mobility Kft.
Budapest
49 perccel ezelőtt
Kérjen értesítést az alábbi lekérdezésnek megfelelő állásokról: robot programozó, Magyarország
A (z) Jobsora algoritmus kiválasztja az üres álláshelyeket, a megadott paraméterek alapján: pozíció, hely, fizetési szint, az üres állás típusa stb.
Minél több paramétert ad meg, annál pontosabban az algoritmus kiválasztja az Ön számára üres helyeket.
Javasoljuk, hogy adja meg a minimális keresési finomításokat:
• Munkakör vagy cégnév