Állás programozó Tata

Sorrend: relevancia - dátum
4 üres állás található

önálló végrehajtása• Különböző projektekben való együtt működésElvárások:• Gépi forgácsolói/CAD/CAM informatikusi, CNC programozói végzettség• Műszaki rajz olvasási képesség• Magabiztos, önálló személyiség• Jó problémamegoldó képesség• Csapatmunkában való proaktív

Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
Tata
17 órával ezelőtt

Feladatok CNC gépek (3-4-5 tengelyes, Heidenhain, Fanuc vezérlés) programozása és beállítása CNC programok létrehozása és kezelése Egyedi gyártás folyamatosságának biztosításaElvárások Egyedi gyártásban szerzett 5-8 éves programozói tapasztalat Szakirányú végzettség (CAD

Pannon-Work
Tata
1 órával ezelőtt

Feladatok Területhez tartozó gépek kezelése (huzalszikra és tömbszikra gépek) Huzalprogramok írása Egyedi alkatrészek megmunkálásaElvárások Középfokú szakirányú végzettség (CNC programozó, gép forgácsoló, CAD/CAM informatikus) Legalább 3-5 éves hasonló területen szerzett

Pannon-Work
Tata

Feladatok:•Tömbszikra és huzalszikra gépek kezelése•Huzalprogramok megírása 2D/3D alapján•Egyedi alkatrészek megmunkálásaElvárások:•Gépi forgácsolói/CAD/CAM informatikusi, CNC programozói végzettség•Műszaki rajz olvasási képesség•Magabiztos, önálló személyiség•Jó

Tata
Kérjen értesítést az alábbi lekérdezésnek megfelelő állásokról: programozó, Tata
A (z) Jobsora algoritmus kiválasztja az üres álláshelyeket, a megadott paraméterek alapján: pozíció, hely, fizetési szint, az üres állás típusa stb.
Minél több paramétert ad meg, annál pontosabban az algoritmus kiválasztja az Ön számára üres helyeket.
Javasoljuk, hogy adja meg a minimális keresési finomításokat:
• Munkakör vagy cégnév