Állás programozó Budaörs

Sorrend: relevancia - dátum
4 üres állás található

tervezésével, építésével és telepítésével foglalkozó, innovatív magyar tulajdonú partnerünkhöz PLC programozó kollégákat keresünk kapacitásbővülés miatt hosszútávra.Job descriptionA leendő munkavállalókra a következő feladatok várnak:- PLC vezérlésű egyedi célgépek elektromos

Randstad Hungary
Budaörs
1 órával ezelőtt

, felfogási terv készítése., G kódos programozói ismeretMéréstechnikában szerzett Tapasztalat , Solidcam ismereteEsztergálási tapasztalat, Klimatizált műhelyModern szerszámozottság

Simo-Tech CNC Kft
Budaörs

naprakészen tartásaKapcsolattartás és együttműködés a helyi és nemzetközi IT egységekkel és munkatársakkal, Felsőfokú szakirányú végzettség (programozó,programtervező,mérnök informatikus)Több éves (2-3 év) releváns, fejlesztési területen szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezők

Auchan Retail Magyarország
Budaörs
17 órával ezelőtt

feladatok elvégzése,A műszaki értékesítők és a gyártás támogatása, Gyártás előkészítésben szerzett tapasztalatÖnállóság, megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőségjó kommunikációs készségek, „sales attitude”2D/3D rajzolás tapasztalat, CNC programozói ismeretekCAD-CAM szoftver

Umundum Kft.
Budaörs
Kérjen értesítést az alábbi lekérdezésnek megfelelő állásokról: programozó, Budaörs
A (z) Jobsora algoritmus kiválasztja az üres álláshelyeket, a megadott paraméterek alapján: pozíció, hely, fizetési szint, az üres állás típusa stb.
Minél több paramétert ad meg, annál pontosabban az algoritmus kiválasztja az Ön számára üres helyeket.
Javasoljuk, hogy adja meg a minimális keresési finomításokat:
• Munkakör vagy cégnév