Állás betanított munka Debrecen

Sorrend: relevancia - dátum
2 üres állás található

vállalatnál szerzett tapasztalat - Termelővállalatnál szerzett gyakorlat Amit partnerünk kínál Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet (átlagos várható havi bér: bruttó 270 000 Ft), béren kívüli juttatást (nettó 17 000 Ft cafetéria, munkába járás biztosítása és/vagy

Debrecen
4 nappal ezelőtt

Bevezető Munka, pihenés és szórakozás egybekötve! Ne maradj le! Betanított gépkiszolgáló munkalehetőség Debrecenben! Feladatok - A gyártási folyamatban alkalmazott automata/félautomata gépsorok üzemeltetése - A gyártás minőségi, mennyiségi felügyelete meghatározott

Debrecen
5 nappal ezelőtt
Kérjen értesítést az alábbi lekérdezésnek megfelelő állásokról: betanított munka, Debrecen
A (z) Jobsora algoritmus kiválasztja az üres álláshelyeket, a megadott paraméterek alapján: pozíció, hely, fizetési szint, az üres állás típusa stb.
Minél több paramétert ad meg, annál pontosabban az algoritmus kiválasztja az Ön számára üres helyeket.
Javasoljuk, hogy adja meg a minimális keresési finomításokat:
• Munkakör vagy cégnév