Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Trenkwalder S.r.l.

Nyíregyháza - 5 nappal ezelőtt

neuvoo.com
Állás leírása

Feladatok

Beszállítókkal való napi kapcsolattartásBeszállítói alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk kezeléseReklamációkezelésKöltség visszanyerési folyamat támogatásaFelülvizsgálja és jóváhagyja a beszállítói minőség-terveketBeszállítói termék és folyamat auditok végrehajtása

Elvárások

Befejezett felsőfokú szakirányú végzettség (preferáltan mérnöki területen)Gyártási, minőségbiztosítási vagy mérnöki területen szerzett min.
3 éves szakmai tapasztalatTárgyalóképes angol nyelvtudásUtazási hajlandóság, külföldi kiküldetés vállalása

Amit kínálunk

Versenyképes bér és juttatási csomagFejlődési lehetőségHosszú távú karrierlehetőségMultinacionális, fiatalos munkahelyi légkörKülföldi kiküldetések
Kapcsolódó állások
Trenkwalder Hungary

Feladatok Beszállítókkal való napi kapcsolattartásBeszállítói alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk kezeléseReklamációkezelésKöltség visszanyerési folyamat...

Trenkwalder Kft.

Feladatok Beszállítókkal való napi kapcsolattartás Beszállítói alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk kezelése Reklamációkezelés Költség visszanyerési folyamat támogatása...