Kereskedő

biztributor

Szeged - 5 nappal ezelőtt

neuvoo.com
Állás leírása
Főbb feladatok:
• ügyféligények felmérése, igénygenerálás;
• új üzleti lehetőségek, irányok felkutatása;
• szervezeten belüli mérnöki csapatokkal való együttműködés, partnerekkel, gyártókkal való kapcsolattartás;
• árajánlatok készítése, egyéb a pozícióval járó adminisztrációs feladatok.Elvárások:
• rendelkezz legalább 1-2 éves B2B értékesítési tapasztalattal az informatika vagy telekommunikáció területen;
• legalább haladó informatikai ismeretekkel bírj (de nem kell informatikusnak lenned);
• legyenek kreatív ötleteid a céljaid elérésére;
• ezeket képes és hajlandó is legyél megvalósítani;
• jól kommunikálj.Cserébe mi
• megbecsüljük a munkádat és elismerjük, ha jól végzed;
• azt is megmondjuk, ha valamit nem csinálsz jól;
• komoly célokat követelünk meg tőled, de megadjuk a célok eléréséhez az eszközöket.Jelentkezés a pozíció megjelölésével: allas@biztributor.hu
Kapcsolódó állások
biztributor

Főbb feladatok: • ügyféligények felmérése, igénygenerálás; • új üzleti lehetőségek, irányok felkutatása; • szervezeten belüli mérnöki csapatokkal való együttműködés,...