CNC élhajlítógépkezelő és programozó

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nyíregyháza - 5 nappal ezelőtt

neuvoo.com
Állás leírása

Részletes leírás

Nyíregyházi partnercégünk részére keresünk munkatársakat

pozícióba

Feladat: CNC élhajlítógép programozás és azon történő lemezalkatrész gyártáskésztermékek minőségének ellenőrzésekézi anyagmozgatás Elvárások: középfokú végzettségönálló gyors, pontos munkavégzés, jó fizikai állóképességMérőeszközök alkalmazása és műszaki rajz olvasási ismerete.1-2 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat, vagy CNC vezérlésű gépenmunkautasítások betartása

Amit kínálunk:

versenyképes munkabér és juttatások

folyamatos növekedés

3 műszakos munkarend

tiszta munkakörnyezet

munkába járás támogatás

Kapcsolódó állások

Részletes leírás Nyíregyházi partnercégünk részére keresünk munkatársakat CNC élhajlítógépkezelő és programozó pozícióba Feladat: CNC élhajlítógép programozás és azon...