Betanított porcelánipari operátor

workline

Hódmezővásárhely - 5 nappal ezelőtt

workline.hu
Állás leírása

Bevezető

Azt mondják, a mai WC-k megbízhatatlanok, össze kell törni mind. Hódmezővásárhelyi partnercégünknél nem csak, hogy megbizonyosodsz ennek ellenkezőjéről, te is részt veszel a gyártási folyamatokban.

Feladatok

A feladatok nem bonyolultak, ráadásul meg is tanítják neked, hogyan csináld. WC-csészéket kell formába öntened, öntőformák segítségével, késztermékben keletkezett hibákat kell javítanod, mindezek mellett pedig az anyagmozgatás is a munkád részét fogja képezni.

Elvárások

Kevés elvárásunk van, hiszen mindenre megtanítunk, ugyanakkor a munkához jó fizikumra van szükséged, vállalnod kell a több műszakos munkarendet és jól kell tűrnöd a monotonitást, de legalább fázni biztosan nem fogsz.

Rövid leírás

Előny, de nem feltétel, ha dolgoztál már hasonló munkakörben.

Amit partnerünk kínál

A legjobb rész. Ezekben a bizonytalan időkben is hosszú távú, stabil munkahelyed lesz, kedvezményes munkahelyi étkezést biztosítunk, támogatjuk a munkába járást, műszakpótlékot és hétvégi pótlékot fizetünk, a fizetésed pedig nettó 200 000 Ft lesz.

Kapcsolódó állások
workline

Bevezető Azt mondják, a mai WC-k megbízhatatlanok, össze kell törni mind. Hódmezővásárhelyi partnercégünknél nem csak, hogy megbizonyosodsz ennek ellenkezőjéről, te is részt...