Folyamat-, minőségügyi- és Six Sigma vezető BN

Tech People Ltd

Hajdú-Bihar megye - 2 nappal ezelőtt

neuvoo.com
Állás leírása

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

Az üzletág magyar (és CEE) egységeiben biztosítja az ISO 14001 és ISO 9001-nek való megfelelést, felel a MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI RENDSZEREK eredményes működtetéséért;  Vevői-, beszállítói- és belső AUDITOK koordinálása, nyomon követése;  Részvétel az új vevők bevezetésében a minőségügyi elvárások tisztázásával, dokumentációk és folyamatok kialakításával;  A magyarországi telephely minőségellenőrzési területének irányítása;  Biztosítja a cGMP szempontoknak való megfelelést;  Gyógyszeripari és gyógyászati eszköz gyártó partnerek esetében biztosítja az FDA hatóság által elvárt minőségügyi dokumentációk előkészítését;  Gyárthatósághoz szükséges felügyeleti és engedélyeztetési dokumentációk előkészítése;  Process Flow, FMEA, Control Plan készítésének és felülvizsgálatának irányítása;  Támogatja és koordinálja az üzletág SIX SIGMA és LEAN tevékenységét;  Tréninget tart vagy szervez Lean és Six Sigma témákban;  Részt vesz a szervezetre vonatkozó minőségi célok, a vállalati stratégia; valamint jövőkép kitűzésében, eredményes teljesítésében;  Koordinálja a gyártási eszközök validálását, mérőeszközök és rendszerek kalibrálását és értékelését, felügyeletét;  Termékek műszaki előírásaira vonatkozó változtatások és eltérések engedélyeztetésének felügyelete.

Elvárások:

Felsőfokú műszaki (mérnöki, minőségügyi) végzettség;  5-8 éves Quality, Six Sigma (Green/Black Belt), LEAN projekt tapasztalat (preferáltan Pharmaceuticals, Medical Devices, Electronics, Paper, Printing vagy Packaging);  Minőségügyi rendszerek és dokumentációk, valamint ISO minősítési folyamatok, szabványok ismerete;  Gyógyszeripari és gyógyászati eszközökkel kapcsolatos standardok ismerete (FDA - Food and Drug Administration, 21 CFR, MDD - Medical Device Directive, ISO 13485, ISO 14971, cGMP), illetve az azokhoz kapcsolódó minőségügyi rendszer működtetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent;  Vezetői képességek;  Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás; Magas szintű együttműködési készség, támogató hajlam;  Motivált, proaktív és innovatív személyiség;  Ügyfélközpontúság, kiváló problémamegoldó és stressztűrő képesség; B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Magyarország (részben rugalmas)

Kapcsolódó állások

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak...