CNC marós

Trenkwalder S.r.l.

Napkor - 4 nappal ezelőtt

neuvoo.com
Állás leírása

Feladatok

CNC marós gépeken egyedi gyártású termékek készítéseMűszaki rajz olvasásaSzerszámok előkészítéseSzerszámbemérésNullpont felvételeMunkadarabok ellenőrzéseEgyedi termékek megmunkálása

Elvárások

Szakmai tapasztalat 1-3 évG kódok ismereteMűszaki rajz olvasásaHeidenhain/Siemens/NCT vezérlés ismerete (nem feltétel mindegyik ismerete)

Amit kínálunk

Kiemelt bérezés + műszakpótlékAzonnali munkakezdésKölcsönzött munkaviszonyMunkarend: 1 hét nappal : hétfő - csütörtök: 6:00-16:00, Péntek: 6:00-14:001 hét éjszaka: 16:00-00:00Éves bónusz saját állományban(6 hónapot követően)Bejárás: céges busz biztosított a nappalos műszakban Szakoly és Vásárosnamény településekről.
Éjszakás munkarendhez nincs buszjárat biztosítva, ezekre a napokra gépjárművel való beutazást 15 Ft/km-rel tudjuk elszámolni.
Túlórák elszámolásra kerülnek

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi elérhetőségeken is lehet:

Lovász Dorina

tel: 0620-942-63-79

e-mail: d.
lovasz@trenkwalder.
com

Kapcsolódó állások
Trenkwalder Hungary

Feladatok CNC marós gépeken egyedi gyártású termékek készítéseMűszaki rajz olvasásaSzerszámok előkészítéseSzerszámbemérésNullpont felvételeMunkadarabok ellenőrzéseEgyedi...

LEGO

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb játékgyárának munkájában? Dolgozna egy olyan vállalatnál, amelynek termékei gyerekek és felnőttek millióinak szereznek örömet...

Tungsram

Meglévő csapatunk erősítésére, a Hajdúböszörményi Alkatrészgyárba keresünk CNC gépkezelőket a forgácsolás területére egyedi, vagy kis sorozatú alkatrészek...