Minőségügyi mérnök

Trenkwalder S.r.l.

Kecskemét - 5 nappal ezelőtt

neuvoo.com
Állás leírása

Feladatok

Minőségügyi rendszer működtetése, fejlesztéseBelső és külső rendszerauditokra való felkészülésMinőségirányítási dokumentációs rendszerek aktualizálásaMinőségügyi mérőszámok felügyeleteIntézkedési tervek kidolgozása, irányítása és nyomon követéseVevői előírások megvalósulásának nyomon követéseBelső nem-megfelelőségek kivizsgálásában való aktív részvételVevői reklamációk kezeléseMinőségügyi vezető munkájának közvetlen támogatása

Elvárások

Felsőfokú végzettség (gépész-, anyag-, minőségügyi mérnök)Tárgyalási szintű angol nyelvtudásElőny az ISO 9001 belső auditor képzettség, illetve a 8D módszerek ismereteElőny továbbá a fémipari, hegesztéstechnológia területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (alapbér + prémium + cafeteria)Törzsgárda jutalomUtazási vagy lakhatási támogatásKockázati baleset- és életbiztosításSzakmai fejlődési lehetőségGazdaságilag biztos jövőkép
Kapcsolódó állások

Feladatok Minőségügyi rendszer működtetése, fejlesztéseBelső és külső rendszerauditokra való felkészülésMinőségirányítási dokumentációs rendszerek aktualizálásaMinőségügyi...

Feladatok Gyárthatósági tanulmányok készítéseÚj termékek gyártásának tervezése, gyártásba vitele és gondozásaFMEA tanulmányok készítésében való részvételÚj technológiák,...

workline

Cégleírás / Organisation / Department Partnerünk Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó üzeme, amely elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint...